EHUNT ŠAUDYMO CENTRAS

Įmonėms

EHUNT šaudymo centras su malonumu priima įmonių kolektyvus individualiam laikui kartu, pagal kiekvieno kolektyvo poreikius ir norus!

Įmonės darbuotojai EHUNT šaudymo centre galės pasimėgauti gamta. Pramogos metu, draugiškai pasivaržysite dėl taikliausios akies ir tvirčiausios rankos titulo. Draugiškos komandinės varžybos įkvėps komandinės dvasios. Šią bendrą patirtį aptarinėsite ir su šypsena prisiminsite dar ilgai!

Profesionalus instruktorius papasakos, kaip teisingai šaudyti ir laikyti ginklą. Jūsų įmonės darbuotojai bus suskirstyti į komandas, kuriose suvienys jėgas. Dalyviai galės rinkti tiek komandinius, tiek asmeninius taškus.

Susisiekite

EHUNT ŠAUDYMO CENTRAS

Įmonėms

Geriausios komandos ir patys talkiausi bus apdovanoti! Šventiniai, personalizuoti medaliai ar diplomai taps puikiu suvenyru, kuris primins apie praėjusią šventę. Pagal Jūsų pageidavimus galime pagaminti taures, diplomus ar medalius.

Galime pasirūpinti Jūsų maitinimu ir gėrimais arba galite maistą gaminti patys griliuje, tiesiog šaudymo centre!

Susisiekite su mumis ir suorganizuokite geriausią įmonės vakarėlį!

Susisiekite

EHUNT ŠAUDYMO CENTRAS

Nuotraukų galerija

EHUNT ŠAUDYMO CENTRAS

Susikomplektuok

PERŽIŪRĖTI

EHUNT ŠAUDYMO CENTRAS

Rezervacija

Užsisakėte mūsų paslaugas internete? Ar gavote dovanų kuponą? Rezervuokite laiką šaudymui Ehunt šaudymo centre, paskambine telefonu: +370 694 40002

REZERVACIJA