DUK

Išankstinė registracija yra reikalinga, nes mes turime reguliuoti klientų srautus ir paruošti šaudymui skirtus ginklus, kad nereikėtų atvykus laukti.

Svarbu kuo anksčiau pranešti kontaktiniais telefonais (Tel.: +37069675340 arba +37069558738) ir suderinti kitą datą kada tiksliai galėsite atvykti. Skambinti galite darbo dienomis nuo 08:00 iki 18:00 arba savaitgaliais nuo 10:00 iki 15:00

Įsigijus dovanų kuponą, šaudymo sesijai svarbu užsiregistruoti per 12 mėn. nuo paslaugų įsigijimo datos. Užsiregistravus ir neatvykus, šaudymo komplektą arba dovanų kuponą laikome negaliojančiu.

Kupono galiojimą galima pratęsti artėjant galiojimo datos pabaigai, papildomai dar 3 mėn., parašius mums el. paštu info@ehunt.lt kupono numerį ir nurodžius galiojimo datos pabaigą.

Apmokėdami paslaugą, galėsite pasirinki pristatymo būdą. Kuponas gali būti suformuotas ir kelių minučių bėgyje išsiųstas į nurodytą el. paštą. Arba dovanų kuponus į namus ar darbovietę, taip pat paštomatus, visoje Lietuvoje, gali pristatyti kurjeris.

Nepilnamečiai gali šaudyti, tik atvykus bent su vienu iš tėvų. Registruojantis šaudyti reikėtų pranešti, kokio amžiaus nepilnametis ir pagal jo amžių, svorį ir ūgį bus pasiūlyti jam tinkantys ginklai.

Tai yra individualu kiekvienam atvejui, tačiau mūsų rekomenduojamas amžius yra 9 metai.

Visi apmokymai vyks šaudymo metu, patyrę instruktoriai patars, kaip stovėti, laikyti ginklą, kaip užsitaisyti, taikytis ir šauti. Intruktorius bus šalia viso šaudymo metu.

Šaudykloje galima šaudyti visais civiliams leidžiamiems ginklams, kuriems turite leidimą, nes šaudykla turi zoną iki 150m ilgio.

Dovanų kuponas galioja visoms mūsų Šaudyklos paslaugoms.

EHUNT ŠAUDYMO CENTRAS

Susikomplektuok

PERŽIŪRĖTI